HAKKIMIZDA

Rdx Kozmetik, 2005 yılında kurulmuştur. Eczacılık sektörünün önemli oyuncularından biri olma hedefiyle yola çıkan Radix Pharma, cilt bakımı alanında kalitesini kanıtlamış dünyaca ünlü markaların Türkiye distribütörlüğünü alarak, uluslararası boyutta güçlü firmalarla birlikte sektöre adım atmıştır.

Rdx Kozmetik; eczacılık deontolojisinden gelen “Güven, Kalite ve Fayda Sunma” anlayışıyla, her biri kendi alanında lider olan markalarla tüketiciye hizmet vermektedir. 13 yıllık sektörel birikiminin bir sonucu olarak 2018 yılı itibariyle de kendi markası olan Radix’i geliştirerek eczacılık sektörüne sunmuştur.

Rdx Kozmetik, “kaliteli, sağlıklı, ulaşılabilir güzellik” anlayışı ve markalarıyla, sürekli gelişen eczacılık sektörünün en güvenilen firmaları arasında yer almaya devam etmektedir. Radix Pharma’nın eczacılık alanındaki bilinçlendirme ve fayda sağlama misyonu, her geçen gün güçlenerek yoluna devam edecektir.

RADIX

Rdx Kozmetik, 2005 yılında kurulmuştur. Eczacılık sektörünün önemli oyuncularından biri olma hedefiyle yola çıkan Radix Pharma, cilt bakımı alanında kalitesini kanıt

BİZE ULAŞIN
Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad. No:3 İç Kapı No:75 Bahçelievler / İstanbul
+90 212 620 30 60
+90 212 620 20 61
info@rdxkozmetik.com
E-BÜLTEN KAYIT
Tüm etkinliklerimiz hakkında bilgi almak için posta listemize kaydolun ...
Tüm Hakları Saklıdır 2018 Radix Kurumsal